Služby DANKUCHEN
Partneri DANKUCHEN

Služby pre Vás

V DANKüchen veríme, že kuchyňa je srdcom každého domova. Kuchyňa vždy vyvolá príjemné spomienky na vôňu dobrého jedla či rozhovory s priateľmi.
Práve preto robíme všetko preto, aby bola vaša kuchyňa navrhnutá presne podľa vás. Zrealizujeme pre vás profesionálny grafický návrh, ktorý bude obsahovať všetky vami odkomunikované požiadavky a potreby.
NAŠE REALIZÁCIE

Odborne poradíme

Odborníci z DANKüchen vám radi poradia a zodpovedia vaše otázky. Zároveň vám budú k dispozícií počas celého procesu výroby vašej dokonalej kuchyne. Naši dizajnéri vždy zapracujú všetky vaše individuálne požiadavky tak, aby vaša bola kuchyňa presne to, čo chcete a potrebujete. Aj vďaka kuchyni sa u vás cítite ako doma a my urobíme všetko preto, aby sa vaša predstava stala skutočnosťou.

Zameranie kuchyneNa začiatku celého procesu je potrebné mať určitú predstavu a všetko vopred premyslieť. Základom každého skvelého návrhu je odborné zameranie priestoru, ktoré pre vás naši interiéroví projektanti radi zabezpečia.
Grafický návrh kuchyne a 3D vizualizácia kuchyne

Grafický návrh / 3D vizualizácie

Záleží nám na vašej spokojnosti a naplnení vašich požiadaviek. Pri práci preto kladieme dôraz na využitie našich 10 ročných skúseností a zároveň využívanie inovácií a moderných technológií. Aj vďaka tomu sú naši odborníci vždy schopní nájsť optimálne riešenie, do ktorého zakomponujú všetky vaše predstavy. U nás v DANKüchen pre vás pripravíme vizuálny 3D návrh vašej kuchyne tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Jednoducho si u nás dohodnite stretnutie a my vás budeme čakať nie len s voňavou kávou, ale tiež s technológiou, vďaka ktorej získate predstavu o vašej vysnívanej kuchyni.

Doprava

Vašu vysnívanú kuchyňu vám privezieme až domov! Súčasťou dopravy je dovoz celej kuchynskej linky vrátane kuchynského drezu, batérie, spotrebičov a iných komponentov. Dopravu zabezpečíme vo vami určenom termíne, aby sme vám ušetrili starosti i čas.

Odborná montážNaši kvalifikovaní a vyškolení odborníci, ktorí disponujú dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti pre vás zabezpečia bezpečnú a spoľahlivú montáž. Vďaka nášmu postupu výroby a logistiky pre vás budete mať vašu kuchyňu namotnovanú odborne a rýchlo.
Postup realizácie kuchynskej linky a kuchýň

Postup realizácie

Spracovanie podkladov na základe Vašich požiadaviek.
Potrebné podklady
  1. Pôdorys (nákres)
  2. Zameraný s presnosťou na centimetre, nech Vám môžeme navrhnúť čo najlepšie k dispozícii. Pred objednávkou si Váš priestor príde presnejšie zamerať náš zamestnanec.
Konkrétne potrebujeme
  1. rozmery miestnosti (vrátane výšky stropu)
  2. rozmery a polohu okien (i výšku parapetu)
  3. rozmery a polohu dverí
  4. rozmery a polohu inštalácii